Kooperatif üyelerimiz üretime başladı...


Birlikteliğimizin en temel amacı, evlerdeki üretimimizi dışarı taşımak ve büyüklerimizden öğrendiklerimizi paylaşarak çoğaltmaktır. Üretmenin keyfini birlikte yaşarken bir yandan da ekonomik olarak fayda sağlamamız gerektiğine inanıyoruz. Bu inanç ve gerekçelerle üretimini yapacağımız bir dizi el işi ürün belirledik. Ve zamanla bunlara yenilerini birlikte ekleyeceğiz.

Ürünlerin tasarımından malzemelerin seçimine, boyanmasından işlenmesine, sosyal medya ve internet haberlerinin hazırlanmasından satışına kadar olan tüm süreçlerde onlarca kadın çalışıyor. Ürünlerimizin satılabilir olması için tasarım, satış, malzeme ve iletişimi konularında uzman olan ortaklarımız ve kurucu üyelerimiz görev alıyor. Model üretilmesi ve modellerin çoğaltılması konularında ise tığ işi, kanaviçe, ahşap boyama, nakış gibi el işi konularında birbirinden becerikli ortaklarımız oldu.

Ekibimiz, ürünlerimiz ve ortak sayımız gittikçe çoğalıyor.

Böyle güzel bir ekiple, bizi doğru anlatan ürünleri iyi bir şekilde üretmek ve satışa hazır hale getirmek, birlikte paylaşacağımız en önemli sorumluluğumuz oldu.

Üretimimizin ana hammaddesi muhabbetimiz… Muhabbetimize çatı olsun diye Ödemiş’te her detayına özendiğimiz, Kooperatif Merkezimizde keyifle çalışıyoruz.

iletişim...

İLETİŞİM OFİSİ:

Atatürk Mah. Ulus Meydanı No.19-21 Saide Sultan Apt. Zemin Kat Ödemiş / İzmir

info@avukmakoop.com.tr

0850 222 35 02

Her zaman işleneceğiz ve güçleneceğiz!.. Bu üretime katılmak için bize ulaşabilirsiniz.

© 2019 - Her Hakkı Saklıdır